Sukces naszych uczniów w Konkursie Poezji Patriotycznej!

Opublikowano 7 grudnia 2020, 11:24

Miło nam poinformować, iż uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w powiatowym Konkursie Poezji Patriotycznej pod hasłem „Moja Ojczyzna” ( wersja online) zorganizowanym przez Wójta Gminy Raniżów oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Raniżowie.

W kategorii klas VII – Vlll I miejsce zdobyły ex aequo: Wiktoria Bieleń oraz Martyna Wyka z klasy VIII, II miejsce zdobył Patryk Bieleń z klasy VII. W kategorii klas IV – VI: I miejsce – Fabian Bieleń kl. IV II miejsce – Michalina Furtek kl. IV III miejsce – Kornelia Walkowicz kl. IV

Ponadto wyróżnieni zostali Dawid Dec oraz Piotr Bieleń z kl. V.

W kategorii klas I-III:

II miejsce – Krystian Dziadura z kl. II

II miejsce – Maja Skawińska z kl. III


Wszystkim serdecznie gratulujemy !